Tajtékozva rohant a pályára Pintér, hogy tegyen a magyar labdarúgásért

2016. szeptember 19., hétfő 09:03

A Diósgyőr-Mezőkövesd borsodi rangadót nem bírta olyan jól idegekkel a mindig higgadt volt szövetségi kapitány, Pintér Attila.

Nem csoda, játékosát, Soós Balázst egy hatalmas műesés után - jogosan - kiállította a játékvezető még az első félidőben, amikor vezetett a vendégcsapat.

A második félidőben aztán 1-1 lett, Pintér pedig úgy gondolta, hogy a lefújás után, a maga kifinomult, udvarias módján elmondja a játékvezetői stábnak: nem volt jogos az első kiállítás. Vagy hogy Strestík meccs utáni kiállítása nem volt jogos.

Amint a videón jól látható a 8. percnél, a 16-oson belül hirtelen elég hevesen, toporzékolva tette szóvá a sérelmét.

„Az okos emberek tudják, mennyit tettem a magyar labdarúgásért” – ezt még a múlt héten mondta, amikor a kövesdiek 3-1-re legyőzték a Honvédot. Majd hosszasan értekezett a tiszteletről is.

Most azt is láthatták az okos emberek, milyen visszafogott, és ha mutogat is hevesen, tisztelettudóan meg sem fordult a fejében, hogy meglökje a sporikat, maradt a verbális fenyegetésnél.