A Manchester United 20 perc alatt lesöpörte a bajnokot

2016. szeptember 24., szombat 14:32

Sokan azt mondták, a Mourinhóval sem lesz olyan a Manchester United, amilyen még Ferguson alatt volt. Valóban rosszul kezdett a csapat, de a Leicester elleni rangadón minden kritikát a sutba söpört, 45 perc után 4-0-ra vezetett.

Smalling nyitotta a gólok sorát, a 22. percben egy szöglet után fejelt a kapuba.

Eltelt egy negyedóra és jött az fajta manchesteri henger, amilyet már réges régen láttak az Old Traffordon. A 37. percben Juan Mata következett, Lindgard hanyag pörgetését lőtte el a hosszú jobb sarokba.

Három perc múlva jött Rashford, aki Mata élesen középre lőtt passzát tette be középről, az üres kapuba.

A 4-0-s félidős végeredmény pedig Pogba zseniális fejesével alakult ki. Danny Blind ívelte be balról, a francia senkitől sem zavartatva fejelt a hosszú sarokba.

A meccs végül 4-1 lett, Demerai Gray az 59. percben szépített. Nem is akármilyen góllal.