Döbbenetes statisztikát hozott össze a United a Pool ellen

2016. október 17., hétfő 23:10

A legutóbbi öt meccséből csak egyet nyert meg a Premier League hetedik helyére szoruló Manchester United, amely meglepő statisztikát hozott össze a Liverpool elleni hétfői 0-0-s meccsen: csak 34 százalékban volt náluk a labda, és ha hinni lehet a 101greatgoals twitterének, akkor a PL történetében ez a legalacsonyabb labdabirtoklási arány a Manchester Unitednél.

Persze a végeredmény nem csak ezen múlt, sőt, sokkal inkább múlt David De Geán, aki két nagy védést is bemutatott, mentve a döntetlent. A második félidőben előtt Emre Can közeli, majd Philippe Coutinho távoli lövésénél hárított bravúrral.

A 0-0 után a Liverpool a negyedik, a Manchester United viszont már csak a hetedik helyen áll a bajnokságban.