Klasszikusan szép gól a Watford-Evertonon

2016. december 10., szombat 16:04

Az angol bajnokság szombat kora délutáni mérkőzésén a Watford egy fordulatos 90 perc során 3-2 arányban legyőzte az Everton csapatát. A vezetést az idegenben játszó liverpooliak szerezték meg, Romelo Lukaku okos góljával. Ezt az AS Roma egykori játékosa, Okaka Chuka egyenlített ki, méghozzá nem akárhogy.

Az olasz válogatott csatár belsővel-sarokkal húzta be maga mögül a labdát egy piruett közben, nem csoda, hogy utána kiszaladt a világból:

A második félidő első felében aztán egy 5 perces periódus alatt két gólt is szerzett a Watford, előbb Prödl fejelt a kapuba egy beívelt szabadrúgásból, majd ismét Okaka talált be, ezúttal fejjel egy szögletet követően.

Az Everton már csak faragni tudott hátrányából, a 86. percben Lukaku is meglőtte a maga második gólját, pontosabban fejelte, tanítani valóan szép mozdulattal.

Az eredmény ezt követően már nem változott. A Watford a sikerrel megelőzte a tabellán az Everton, előbbi csapat 21 ponttal a 7., utóbbi 20 ponttal 9. helyen áll.