Blőd hibák után nagyon megverték Simeone Atleticóját

2016. december 12., hétfő 23:05

Villarreal-Atletico Madrid 3-0 a 15. forduló utolsó, hétfő esti mérkőzésén. A hazaiak 2-0-ra vezettek a szünetben. Előbb Tiago hibázott nagyot, amikor röviden passzolta hátra a labdát, Trigueros leszerelte a védőt, és szép cselek után a kapuba gurított, majd Oblak kapusról pattant ki egy simán fogható lövés.

Ekkor Jonathan Dos Santos csapott le, először csak a kapufát találta el, de a kipattanót, egész közelről, már bepasszolta.

Simeone az első gól után azonnal lehozta Tiagót, a 30. percben, Oblakot a 41.-ben kellett lecserélni. Utóbbit biztosan sérülés miatt, és ugyan a portugálról is ugyanezt jelentették, de benne lehetett ebben a hibája is.

A harmadik gól az utolsó percekben esett, amikor Simeone csapata már teljesen kitámadott, Roberto Soriano talált be, igaz, nagyon szépen végigpasszolt támadás végén.

Az Atletico már 12 ponttal van lemaradva a tabellaelső Real Madridtól, a második Barcától hattal. De előtte van a Sevilla, és immár a Villarreal is.