Nikolics mesterhármassal hagyja ott a Legiát

2016. december 18., vasárnap 20:19

Nikolics Nemanja három gólt szerzett utolsó bajnoki meccsén a Legia Warszavában. A magyar csatár klubja 5-0-ra verte a Górnik Lecznát.

Nikolics már korábban megegyezett a klubjával, hogy a téli szünetben elengedik más csapathoz. A csatár korábban arról beszélt, hogy az MLS-ben szereplő Chicagóba vagy Kínába igazolhat.

A Legia könnyű meccset kapott az őszi szezon végére, az utolsó Górnikot kapták. A különbség hamar ki is jött a két csapat között. Nikolics góljával már az ötödik percben vezetett a Legia. A 20.-ban már 2-0 volt.

A második félidőben újra beindult a Legia és Nikolics, aki két könnyű gólt szerzett az 57. és 76. percben.A magyar támadót a 79. percben lecserélték, a szurkolók „Niko, Niko, köszönjük" – skandálással búcsúztak.

A végeredményt a 93. percben Hämäleinen állította be.