Anglia csúnyán lenullázta a holland védelmet, de kikapott, német-olasz 4-1

2016. március 29., kedd 22:03

Nem csak Eb-ellenfeleink játszottak edzőmeccset kedden, de az angolok, a franciák, a németek, az olaszok is, többek között.

Anglia, ami szombaton 0-2-ről verte 3-2-re Németországot Berlinben, most Hollandiát fogadta, ami pénteken otthon kapott ki a franciáktól 3-2-re.

Lanyha első félidő végén Jamie Vardy talált be az utolsó emberig kijátszott akcióból, szinte bárki berúgta volna. A vendégeknek megmozdulásuk nem volt a szünetig.

Az 50.-ben büntetőből egyenlített Hollandia, majdnem a 80. percig 1-1 volt a meccs.

Akkor a büntetőt bevágó Janssen fellökte a tizenhatoson belül Jagielkát, az angolok leálltak, a szabálytalankodó gólpasszt adott Narsingnak.

A spanyol Matheu Lahoz játékvezető - sok-sok spanyol bajnokiról lehet ismerős, nem épp bravúrítéletei miatt - megadta a gólt.

Közben Németország Münchenben tönkreverte azt az Olaszországot, amit tétmeccsen még sosem győzött le: 4-0 a 75. percig.

Hector gólja - ez volt a harmadik - nem volt kis játék.

Az olaszok a végén szépítettek, 4-1 lett.

A nap legszórakoztatóbb meccse valószínűleg a francia-orosz 4-2 volt.

Itt is egy Leicester-futballista, N'Golo Kante lőtte az első gólt. Először kezdett a francia válogatottban, szépen lehelyezte a sarokba a ziccert a védekező középpályás az akció végén, ami az ő labdaszerzésével indult.

A második is pofás volt a Mexikóban légióskodó Gignac-tól.

A harmadikat az orosz szépítés után Payet vágta be, nagy szabadrúgásgól volt.