Ritka vicces öngóllal melegített ellenünk az osztrák Bayern-sztár

2016. május 31., kedd 22:38

Máltával játszott Eb-felkészülési meccset kedd este hazai pályán Ausztria, ami a magyar futballválogatott első ellenfele lesz a tornán.

Arnautovic már a negyedik percben leszerelte a vendégek utolsó védőjét, és gólt rúgott, majd a 18. percben Schöpf helyezett pofás gólt ügyes csel és szép passzok végén.

A meccs eldőlt, és az osztrákok nem is erőltették, a 87. percig maradt a 2-0-ás állás. Akkor viszont a Bayern védőjéhez, David Alabához került a labda, a tizenhatoson téblábolt vele, aztán megfordult, és begurította a saját kapujába.

Azt gondolhatta, kapusa pont mögötte van, de az kiszaladt jobbra, és esélye sem volt visszaérni a labdára. A vége így 2-1 lett.

A szintén Eb-résztvevő ír csapat hazai pályán 2-1-re kikapott a fehéroroszoktól Corkban.

Ausztria-Málta 2-1 (2-0)
Írország-Fehéroroszország 1-2 (0-1)