Nézze meg az őrült meccsünk összes gólját

2016. június 22., szerda 19:34

Az Európa-bajnokság legfordulatosabb meccsét játssza a magyar és a portugál válogatott szerda este, és akkor enyhén fogalmaztunk, mert ezen a találkozón esett a legtöbb gól a tornán.

Az egész azzal indult, hogy Gera Zoltán egy szöglet után meglőtte a torna egyik legnagyobb gólját a 18. percben.

Aztán jött a portugálok válasza nem sokkal a szünet előtt, Guzmics Richárd kicsit lemaradt Naniról, aki kíméletlen volt.

De a szünet után rögtön megszerezték a vezetést, Dzsudzsák Balázs 26 méterről vágott be egy szabadot, igaz, a labda megpattant a portugál falon. Ezzel lett 2-1.

Három perccel később, az 50.-ben egyenlítettek a portugálok, Cristiano Ronaldo megszerezte a tornán az első gólját, sarokkal húzta be.

Az őrület folytatódott, mert az 55. percben Dzsudzsák újabb gólt szerzett egy szabadrúgás után, a tizenhatoson kívülről vágta be, ez is megpattant menet közben.

Megint Cristiano Ronaldo egyenlített, a 62. percben fejelt Király kapujába.

Ezzel lett 3-3-ra a mérkőzés, ami végül a végeredmény is lett, és ezzel Magyarország megszerezte a csoport első helyét.