Hihetetlen, amit az MU-játékosok kihagytak

2017. január 2., hétfő 19:18 | aznap frissítve

Amikor a  félidejénél tartott a Premier League 20. fordulójában rendezett West Ham-Manchester United bajnoki, a vendégek 45 perc alatt már olyan ziccereket hibáztak el, amelyek még a végén fájhattak volna. Nem így lett.

A legnagyobbat a 35. percben. Amikor Antonio Valencia és Jesse Lindgard sem tudott két méterről a kapuba lőni. Előbbi a kapusba, utóbbi pedig a kapufára pöckölte. Kimaradt a kimaradhatatlan.

Pedig már a 15. perctől emberelőnyben játszott a Manchester United. Szofiane Feguli csúszott össze Phil Jones-szal, Mike Dean játékvezető egyből a piros lapot húzta elő.

Azért azt is hozzá kell tenni, hogy David De Geanak is kétszer komolyat kellett védenie, így 45 perc után 0-0 volt az állás. Aztán a második félidőben csak megtört a jég. A 46. percben Juan Mata, az 59.-ben Marcus Rashford állt be és a 63. percben ők ketten hozták össze az MU vezető gólját.

Zlatan Ibrahimovic a végén még lőtt egy gólt, igaz legalább méteres lesről, de a játékvezetőnek ezzel sem volt problémája. Így a vége sima vendégsiker lett. Az MU a győzelemmel a még mindig a hatodik helyen áll, de csak három pontra a 3. Citytől. A Manchester United sorozatban hetedik tétmeccsét nyerte meg.