Lőtt már ilyen távolról Dzsudzsák szabadrúgásgólt?

2017. január 4., szerda 18:43

Dzsudzsák Balázs legjobb meccsén van túl arab csapatában, az al-Vahdában, duplázott, és az Elnök Kupában 6-0-ra lemosták a bajnokságban első al-Dzsazirát.

A válogatott csapatkapitánya a harmadik és a negyedik gólt szerezte, büntetőből, majd szabadrúgásból talált be. A tizenegyest kíméletlenül bevágta, a szabadot remekül helyezte a sorfal fölött, így - bár messziről, úgy 26 méterről végezte el -, a kapus nem tudta védeni. Nagyon pontos labda volt a bal alsóba.

الوحدة يسجل الهدف الثالث على الجزيرة عن طريق اللاعب جوجاك من ضربة جزاء 3-0#كأس_رئيس_الدولة pic.twitter.com/W5dcACkCoL

— محمد أهلي | UAE News (@MohdAAhli) 2017. január 4.

Az 53.-ban mentek már 4-0-ra, a vége így még nagyobb kiütés lett. Az al-Dzsazira az emírségek legjobb csapata, az előző bajnokságot is ők nyerték.

الوحدة يسجل الهدف الرابع على الجزيرة عن طريق اللاعب جوجاك من ضربة حرة مباشرة 4-0#كأس_رئيس_الدولة pic.twitter.com/hNmhbLA1lQ