Ritka nagyot hibázott Gulácsi

2017. január 7., szombat 18:21

Jelenleg épp téli szünetet tart a Bundesliga, de az RB Leipzignél nem engedték ellustulni a játékosokat, és szombatra barátságos meccset kötöttek le az Ajax ellen, de hogy a hideggel ne legyen baj, Portugáliában találkozott a két csapat.

A lipcseiek kapujában az egy félidőt játszó Gulácsi Péter kezdett, de nem fogott ki valami jó napot, a hollandok a félidőre már 3-0-ra vezettek. A három bekapott gólból a második volt igazán fájó: a magyar válogatott kapus nagyon rossz helyre passzolt, pont az első gólt szerző, a meccset mesterhármassal befejező Amin Younest találta meg a labdával, aki sima gólpasszt adott Kasper Dolbergnek.

A félidőben lecserélt Gulácsi helyére beálló Fabio Coltorti sem hozott jobb formát, ő már egy perc után gólt is kapott. A végeredmény 5-1 lett az Ajax javára, a Leipzig egyetlen találatát Davie Selke szerezte.