Dzsudzsákot az öltözőben állították ki

2017. január 19., csütörtök 19:02

Rangadót játszott az Egyesült Arab Emírségek bajnokságában Dzsudzsák Balázs csapata, az Al-Wahda. A listavezető Al-Jazira vendége volt az ötödik helyen álló Wahda, és már a negyedik percben emberhátrányba került, Alit küldte le a pályáról a bíró.

A 14. percben megszerezte a hazai csapat a vezetést, ezt még kiegyenlítette a Wahda, épp Dzsudzsák gólpasszából.

A brazil Leonardo duplájával már a félidőre 3-1 lett. A két gól között még egy emberét (Tagliabue, aki az egyenlítő találatot szerezte) elveszítette a Wahda, a szünetben pedig Dzsudzsákot is. Egyelőre nem tudni, mi történhetett, miért ért véget neki is a meccs.

A jegyzőkönyvek szerint akkor kapta meg a második sárgáját, így a második félidőt már csak nyolc emberrel kezdte el a később 5-1-es vereséget szenvedő Al-Wahda.