Két tizenegyest is adtak a 90. perc után az Arsenal meccsén

2017. január 22., vasárnap 19:33

Az Arsenal 2-1-re verte a Burnleyt a Premier Leauge 22. fordulójában úgy, hogy minden izgalom a 90. perc utánra maradt.

A vezetést az Arsenal szerezte meg az 59. percben Mustafi góljával, de nem sokkal később nehéz helyzetbe került, mert Xhakát kiállították. Úgy tűnt, sikerül így is győzelemmel lehoznia Arsene Wengernek a meccset, de már a ráadás percekben büntetőhöz jutott a Burnley. Mustafi találta el Barnes lábát. A 11-es aztán Gray rúgta be.

Ezzel azonban még nem volt vége, a 97. percben Barnes rúgta le majdnem Koscielny fejét egy beadásnál, ezért is sárga lapot és 11-est adott a bíró. Sánchez nem is hibázott, így lett 2-1 oda.

Arsene Wenger az eredménynek örülhet, de eltiltásra is számíthat. A játékvezető az első 11-esnél reklamálás miatt elküldte a kispadtól, de az edző így is balhézott. A játékoskijáróban várakozva meglökte a negyedik bírót. Utóbb ezért elnézést kért.