Hartot pocsolyás hazaadással csapattársa ejtette át

2017. február 5., vasárnap 17:46

A Torino vezetett, de magának köszönheti, hogy nem nyert az Empoli ellen az olasz bajnokság 23. fordulójában.

A meccs pedig jól indult, Bellotti a 11. percben vezetést szerzett, úgy tűnt, legalább a félidő végéig marad is az egygólos előny, de Arlind Ajeti könnyelműen adott haza a 47. percben. Nem számolt azzal, hogy a pályán áll a víz. A labda elakadt a pocsolyában, Joe Hart már hiába startolt rá, Pucciarelli jobb helyzetben volt, elvitte, majd az üres kapuba rúgott.

A Torinónak a második félidőben is volt lehetősége vezetni, de Iago Falqué elrontotta a tizenegyesét, így maradt az 1-1.

A szombati Bologna–Napoli után megint lett egy nyolcgólos meccs. A Lazio 6-2-re verte a bajnokság utolsó helyén álló Pescarát. Marco Parolo négy gólt is szerzett, az ő duplájával lett 2-0, majd 2-2 után ismét ő szerzett vezetést, végül Keita és Immobile találata után ő zárta le a meccset.