Két büntető, egy védelmi hiba: így nyert a Juve 3-1-re

2017. február 28., kedd 23:48

A Juventus hazai pályán 3-1-re verte a Napolit  az Olasz Kupa elődöntőjének első meccsén, pedig az első félidőben még a nápolyiak vezettek José Callejón góljával.

Aztán a második félidő elején Paulo Dybala büntetőt harcolt ki, miután ütközött a vendégek egyik védőjével. Ő lőtte a büntetőt is, amivel 1-1 lett.

A 64. percben már a hazaiak vezettek: egy beadás után a Napoli-kapus Pepe Reina elől elfejelte a labdát az egyik védője, így pont Gonzalo Higuaín elé került, aki éles szögből lőtt gólt volt csapatának.

Öt percre rá jött a harmadik gól, ez is büntetőből. Cuadrado találkozott Reinával, és a kapus előbb a labdát, majd a Juve-játékost is eltakarította, a megítélt büntetőt Dybala lőtte, aki így duplázott.

Szerdán jön a Lazio-Roma-elődöntő, a visszavágókat április 5-én rendezik.