Látták, mekkora gólt lőttem?

2017. március 10., péntek 08:41

A csütörtöki esti Európa Liga-nyolcaddöntők közül a Lyon-Roma volt az egyik legmozgalmasabb meccs: a francia csapat rögtön az elején megszerezte a vezetést, aztán a Roma még az első félidőben fordított, és 2-1-re vezetett.

Aztán a szünet után rögtön egyenlített a Lyon Tolisso révén, és a vezetést is megszerezte a 75. percben. Már lejárt a rendes játékidő, amikor a lyoni Alexandre Lacazette-hez került a labda a Roma kapujától húsz méterre, és egy átvétel után iszonyú nagy gólt vágott a jobb felső sarokba.

Ezután már csak az ünneplés, vagyis a kicsit Cantonára hajazó nem ünneplés volt jobb.

A 4-2 lett a végeredmény, így a Lyon kétgólos előnnyel megy a Romához a visszavágóra, az olaszok a két idegenbeli góljuk miatt azért nincsenek olyan rossz helyzetben.