C. Ronaldóék 2-0-ról kaptak ki, a hollandok újra veszítettek

2017. március 29., szerda 00:12

A francia-spanyol mellett számos másik barátságos meccset játszottak kedden szerte Európában. Kiemelkedett ezek közül a portugál-svéd és a holland-olasz meccs.

Előbbiről úgy tűnt, teljesen sima lesz, Cristiano Ronaldo korán beköszönt, egy öngól miatt 2-0 volt a szünet. Csakhogy utána nem a harmadik portugál gól jött, mint szombaton, a magyarok ellen, hanem a svédek felálltak, és 3-2-re győztek. Joao Cancelo a 93.-ban vétett öngólt, ezzel nyertek.

Amszterdamban a mély edzőválságban lévő holland válogatott remekül kezdett a kispadon a megbízott kapitány Fred Grimmel - az Ajax cserekapusa volt húsz éve -, és már a 10. percben vezetett egy öngóllal.

Netherlands vs. Italy (1:2) - All Goals & Extended Highlights

Csakhogy a 11.-ben Eder máris egyenlített, sőt, aztán betalált Bonucci is, így 2-1-re az olaszok vezettek félidőben. Ez maradt a végeredmény is.

Kora este játszották magyar idő szerint az orosz-belgát, ami 3-3 lett, bár a vendégek szünetben 3-1-re mentek.