Álomrajtot vett a ManUnited a Chelsea ellen, kétszer

2017. április 16., vasárnap 17:38

Manchester United-Chelsea a vasárnapi rangadó a Premier League-ben, Rashford már a 7. percben megszerezte a vezetést. Zlatan csak a padon van, egyelőre.

A második félidőt még az elsőnél is jobban kezdte a United, Herrera, aki az első gólhoz az asszisztot adta, ezúttal maga talált a kapuba - a 49. percben -, bár a lövése erősen megpattant, szerencsés gólt szerzett.

Mourinho csapata a biztos előnyt megtartotta a végéig, és 2-0-ra győzött. Ibrahimovic az utolsó 10 percre állhatott be, ezúttal nem tehetett hozzá sokat.

A Chelsea veresége azt jelenti, hogy lehetséges, hogy izgalmas lesz a PL-szezon befutója, ugyanis a Tottenham ezzel feljött négy pontra, 75-71 az állás. Egymással a bajnokságban már nem játszanak, csak az FA-kupa elődöntőben, április 22-én.

A United továbbra is ötödik, négy pontra a Citytől, de eggyel kevesebb meccsel. A harmadik a Pool, 66 ponttal, kettővel és eggyel több meccsel előzi a Cityt.