Azt hittük, reggelig fogják rugdosni

2017. április 21., péntek 10:36

Három hosszabbításos meccs is volt csütörtök este az Európa Ligában, a legjobb a Besiktas-Lyon negyeddöntő-visszavágó lehetett, 2-1 lett 90, majd 120 perc után is.

Az izgalmak a tetőfokra hágtak, de ez nem látszott az első 12 tizenegyesrúgón, akik ritka pontosan - és erősen - értékesítették a büntetőiket. A Besiktas kezdte:

Eddig tökéletes volt, tényleg, egyik büntetőbe sem lehetett belekötni egy kicsit sem.

A hetedik párból aztán Dusko Tosic lövését védte Anthony Lopes kapus, Jallet meg kirúgta a stadionból.

Mint kiderült, a nyolcadik pár döntött: Matej Mitrovic tizenegyesét is fogta a franciák kapusa, majd Maxime Gonalons, amilyen bátortalannak tűnt, olyan magabiztosan vágta be, 7-6 és továbbjutás a Lyonnak, 3-3-as összesítéssel.