Fellaini kifejelte magát a manchesteri rangadóról

2017. április 27., csütörtök 22:55

A Manchester United tíz emberrel fejezte be a Manchester City elleni csütörtök esti városi rangadót, miután Marouane Fellaini nem bírt magával.

Az amúgy gyenge mérkőzés hajrájában 0-0 volt az állás, amikor Fellaini fellökte a citys Sergio Agüerót a középpályán, amiért sárgát kapott. Nem igazán értett egyet a döntéssel, de nem ezért állították ki, hanem azért, mert Agüero elkezdett magyarázni neki, bele is mászott kicsit az arcába, mire a United-játékos lefejelte ellenfelét a játékvezető orra előtt, szóval rögtön villant a piros.

Itt nem volt még vége a cirkusznak, mert Fellaini lefelé menet a negyedik bírónak is megmondta a magáét, a Manchester United-edző José Mourinhónak kellett elrángatnia.

A hétperces ráadásban még Agüerónak volt egy helyzete, de nem tudta kihasználni, így 0-0-ra végeztek a csapatok, ami azt jelenti, hogy a City továbbra is a negyedik, a United egy ponttal lemaradva mögötte az ötödik.