A szabadrúgás, amit futva ünnepelt Mourinho

2017. május 4., csütörtök 22:57

Az Európa Liga második elődöntőjét csütörtökön játszották, a Celta Vigo fogadta a Manchester Unitedet.

Gól nélküli, de nem eseménytelen első félidő után a másodikban Marcus Rashford szabadrúgásból bevágta az angolok győztes gólját.

Jól lőtte a jobb kapufa mellé a labdát, de kellett hozzá, hogy Alvarez kapus bemozdult a sorfal mögé, emiatt nem sok esélye volt a hárításra.

José Mourinho talpra ugrott örömében, futva tett egy kört a kispadnál, ilyen látványosan rég ünnepelt. Most már érezhető, hogy nagyon szeretné megnyerni a trófeát, és úgy jutna be a Bajnokok Ligájába.

Rashfordot le kellett cserélnie a portugál szakembernek tíz perccel a vége előtt, és Young is megsérült a hajrában. Az 1-0 maradt, visszavágó egy hét múlva.

A másik meccsen szerdán: Ajax-Lyon 4-1.