Nem volt helyzet!

2017. június 9., péntek 14:22

Ausztráliában játszott egymással barátságos meccset Argentína és Brazília, előbbinél ez volt az új szövetségi kapitány Jorge Sampaoli bemutatkozása, ami egyből jól is sikerült, hiszen az argentinok 1-0-ra nyertek Gabriel Mercado góljával.

Egy szögletet követő beadás után, a kapufáról visszapattanó labdát vágta be az üres kapuba közelről az első félidő hajrájában.

A második félidőben a Neymar Brazília nagyon ment az egyenlítésért, a 62. percben közel is kerültek hozzá, de Gabriel Jesúsnak és Williannek sikerült egy óriási ziccert kihagynia. A City-játékos lövését Nicolas Otamendi mentette a gólvonalról, a kipattanót pedig Willians vágta három védő és a kapus mellett a kapufára. Ha kicsit balra céloz, garantált a gól, így viszont maradt az 1-0.