Mourinho legnagyobb kincse megmutatta, miért az

2017. szeptember 20., szerda 21:31

Marcus Rashford csak október végén lesz 20, de már nem nagyon kell bemutatni, a Manchester United csatára szerda este, a Ligakupában bizonyította, ő Mourinho edző - és egész Anglia - legnagyobb tehetsége.

A másodosztályú Burton Albiont fogadták, és a tinédzser már az 5. percben alányesett egy lecsorgó labdának, 1-0.

Tíz perc múlva a kaputól 20 méterre gondolta úgy, belövi, és bombaerős labdát küldött a jobb kapufára, befelé pattant, 2-0.

Lingaard megpattanójával lett 3-0 még a szünet előtt, a negyediket Martial lőtte egy óra után, Dyer a 90.-ben szépített, a vége 4-1 lett, és manchesteri továbbjutás.

Az összes első osztályú nyert szerdán, a Chelsea, az Arsenal, a ManCity és az Everton.

Az Arsenal a legvékonyabban, Arsene Wenger csapata 1-0-ra verte azt a Doncaster Roverst, aminek Darren Ferguson, Sir Alex Ferguson volt ManUnited-edzőlegenda fia az edzője. Theo Walcott gólja döntött még a szünet előtt.

Nagyon szép gól volt a még mindig csak 28 éves szélsőtől.

Wenger és Sir Alex anno rengeteg nagy meccset játszott egymás ellen, ez azért akkora nem volt, de a harmadosztályú csapat több mint szépen helytállt.