A Betis a 94.-ben sokkolta le a Realt Madridban

2017. szeptember 21., csütörtök 00:11

73 tétmeccs óta mindig szerzett gólt a Real Madrid, a sorozat szerdán, a spanyol liga 5. fordulójában ért véget, amikor

a Real Betis Madridban győzött 1-0-ra.

Egészen elképesztő meccs volt, a Real az első pillanatoktól kezdve egykapuzott. Rengeteg helyzetük volt, de a játékuk nagyon sablonosnak látszott, csak a beívelések jöttek, igaz, abból percenként, volt hogy több is. Főleg a második félidőben, akkor már szinte megállás nélkül.

A volt Real-kapus, Adán viszont mindent fogott, a legnagyobbat a 75. percben, amikor Bale nagy sarkazásába tudott beleütni, majd a labda a kapufáról kifelé pattant.

Nem volt kreatív a Madrid, és ugyan Cristiano Ronaldo is visszatért ötmeccses spanyolországi eltiltásából, majd bejött 25 percre Asensio is, képtelenek voltak a kapuba találni.

A Betis, ha egyszer megszerezte a labdát, ügyesen passzolgatott, de veszélyesen kábé félóránként jött át a félpályán a 90. percig, akkor még lesgólt rúgtak, de a 94. percben már nem hibázták el: Sanabria kapott forintos labdát, és pontosan fejelt a kapuba, 0-1.

Egy perc maradt a hosszabbításból, de az már csak egy Real-ívelésre volt elég, az is elhalt a védőkön.

Öt kör után ezzel a Barcelona vezeti a bajnokságot 15 ponttal, a Realnak 8 pontja van, még nem nyertek hazai pályán, ez előtt két ikszük volt a Bernabeu-ban.

A 7. helyen állnak, a Barca mögött az állás: Sevilla 13, Atletico 11, Valencia 9, Real Sociedad 9, Betis 9 pont.