A Bundesliga-utolsó csapta ki Dárdaiékat a kupából

2017. október 25., szerda 20:27

Csak két pontja, 9 meccsen 2 döntetlenje és 7 veresége van a Bundesligában a Kölnnek, tök utolsó, így ment szerda este a Herthához a Német Kupában.

Dárdaiék is pocsék formában vannak, de csak van 10 pontjuk - 11.-ek -, ráadásul otthon végképp esélyesek voltak.

Ezzel szemben a Köln simán nyert 3-1-re. A félidő már 0-2 volt, egy nem igazán tudatos támadás végén szerzett vezetést Zoller a 35. percben, percekkel a szünet előtt szöglet után duplázott Maroh, aki megelőzte a védőjét.

A szünet után sem tért magához a Hertha, a Köln támadott, de kontrából jött össze a harmadik: a kapufáról kipattanót Clemens rúgta az üres kapuba, a 64.-ben padlóra kerültek a berliniek.

Stark öt percen belül szépített 3-1-re, ám a Herthában ennyi volt, a Köln győzött és továbbjutott.

A Hertha szeptember 20., a Leverkusen legyőzése óta nem nyert, hét meccs óta nyeretlen. A Köln augusztus 22. óta először örülhetett.