Még bárki kijuthat az oroszországi foci-vb-re

2017. november 11., szombat 23:00

Zajlanak a futball vb-selejtezők utolsó felvonásai. Európában pütselejteznek, míg más kontinenseken az interkontinentális párharcokat vívják. Afrikában pedig most végeznek a csoportkörrel.

Ma a dánok és íz írek játszottak egymással egy 0-0-t, de már 26 résztvevője van a futball-vb-nek

Nagyon röviden össze lehet foglalni a meccset, A dánok az elején nyomtak, de túlságosan gyávák voltak, az írek a második félidőben támadtak többet, de ők meg elégedettek voltak. A dánok nyomtak, különösen az utolsó tíz percben, de képtelen voltak a kapuba találni

Afrikából Marokkó és Tunézia biztosította helyét utolsó két csapatként a jövő évi, oroszországi labdarúgó-világbajnokságon, amelyen így már 26 válogatott részvétele biztos.

Közben a spanyolok éppen tönkreverik a keddi ellenfelünket. Húsz perccel a vége előtt Spanyolország-Costa Rica 4-0. A vége pedig 5-0 lett. David Silva (2), Jordi Alba, Álvaro Morata és Andres Iniesta osztozott a gólokon.

Európai vb-pótselejtező, első mérkőzés:

Pénteken játszották:

Gólszerző: Johansson (61.)

Csütörtökön játszották:

Gólszerzők: Modric (13., 11-esből), Kalinic (19.), Perisic (33.), Kramaric (49.), illetve Papasztatopulosz (30.)

Gólszerző: Rodriguez (58., 11-esből)