Egy 14 másodperces gólösszefoglaló, amit sosem felejt el

2017. november 19., vasárnap 08:59

A Championship (angol másodosztály) sereghajtója, a Sunderland és az alsó régiókban tartózkodó Milwall szombati bajnokija a kapusok Mohácsát hozta. A meccs vége 2-2 lett, és bizony komoly feladvány kiválasztani a legnagyobb potyagólt.

A Sunderland szerzett vezetést, Lewis Grabban góljával, akit Jordan Archer kapus bénázása ajándékozott meg a lehetőséggel. Szerencséjére kollégája, Robbin Ruiter ezután két fantasztikus lepkézéssel segítette fordításhoz a MiIlwallt. Ám még mielőtt a vendégek elkönyvelhették volna a három pontot, Archer egy bámulatos megoldással bizonyította, hogy nincs az a beadás, amiből gólt ne tudna csinálni.

Ha muszáj választani, akkor a harmadikra tennénk, esetleg a negyedikre. De ahogy Nyilasi Tibor mondaná: "bármelyik ujjam harapom, fáj".