Szünetig szenvedett a Barca a harmadosztályúval

2017. november 29., szerda 21:56

Az első meccs idegenbeli 3-0-ja után a visszavágón 5-0-ra verte a Barcelona a harmadosztályú Murciát, és jutott a Spanyol Kupa nyolcaddöntőjébe.

Bár nem látszik, de nehéz szülés volt: hiába kezdett Semedo, Piqué, Vermalen, Digne, Denis Suarez, Deulofeu, Vidal és Paco Alcacer, Oscar Busquets-cel és Alenával kiegészülve, a szünet csak 1-0 volt.

A két ifi mintha ott se lett volna, de Vidal, Paco Alcacer és főleg Deulofeu pocsék volt. Paco legalább fejelt egy gólt.

A második félidőben Denis Suarez belejött, majd amikor beállt az egyhónapos sérülésből felépülő Sergi Roberto, beindult a szekér. Piqué talált be közelről, Vidal szép gólt fejelt Semedo passzából, nagy Sergi Roberto-Denis összjátékból jött a negyedik. A csere Arnaiz, aki az első meccsen is betalált, rúgta az ötödiket.

8-0-val ment tovább a Barca egy meglepően jó hangulatú meccsen: a múlt heti fekete pénteken 19 euróért adta a belépőket a Barca, 45 volt a VIP-jegy, így népes és lelkes közönség gyűlt össze.