8-3-as kiütés az olasz kupában

2017. november 30., csütörtök 20:19

Nagyon odatette magát az Udinese az olasz kupa negyedik fordulójában, ahol 8-3-ra verte a Perugiát a csütörtöki meccsen.  A félidőben még csak 3-1 volt a hazaiaknak – mindkét oldalon volt egy-egy büntető –, sőt, a Perugia a 61. percben feljött 4-3-ra, a hajrát viszont az Udinese bírta jobban.

Maxi López mesternégyesig jutva növelte 6-3-ra az előnyt, majd Svante Ingelsson és Jakub Jankto állították be a 8-3-as végeredményt.

Az Udinese mellett Pordenone, a Cittadella, a Sampdoria, a Sassuolo, a Hallas Verona és a Torino jutott már be a nyolcaddöntőbe, a Genoa és a Crotone később játszanak csütörtökön. A nyolcaddöntőben nyolc kiemelt csapat, a Juventus, Atalanta, Napoli, Milan, Internazionale, Fiorentina, Lazio és Roma vár majd rájuk.