Ha ezt Neymar lövi, már az Aranylabdát követelnék neki

2018. január 7., vasárnap 14:22

5-2–re verte szombaton a Lazio a sereghajtók között kullogó SPAL csapatát a Serie A 20. fordulójában, a  meccs pedig főként az olasz válogatott Ciro Immobile négy góljáról szólt, pedig ugyanennyire szép teljesítmény volt a spanyol Luis Alberto találata is.

Ez volt az, amivel vezetést szerzett a Lazio az ötödik percben, Lukaku beadását tisztázták a SPAL védői, így került aztán a labda Luis Albertohoz, aki rögtön a labdalevétellel megbolondított egy védőt, aztán még kettőt elfektetett, mielőtt a kapus mellett a hálóba lőtt.

Igazi klasszis megoldás volt, joggal örült neki a spanyol középpályás, akit vélhetően az sem zavart, hogy Immobile gálája aztán beárnyékolta az ő gólját, hiszen ezzel a győzelemmel feljöttek a tabella negyedik helyére.