Cantona sem csinálhatta volna jobban

2018. január 10., szerda 20:28

Spanyol Kupa-nyolcaddöntőket játszottak szerdán is, a Villarreal a Leganést fogadta, utóbbi csapat indult 1-0-ás előnnyel a visszavágón.

A hazaiak végigtámadták az első félórát, de Champagne kapus mindent védett. A 31. percben indított egypasszos kontrát a Leganés, El Zhar kapott remek kiugratást, amivel begyalogolt a tizenhatosra, majd cantonásan átnyeste a labdát a kapus fölött.

Mariano Barbosa kapus sokat segített neki, hogy kiszökdelt jóval az ötösön kívülre, szinte felkínálta El Zharnak, hogy emelje őt át. A támadó köszönte, pazarul meg is tette.

A Real Madrid nagyon hasonló gólt kapott vasárnap Vigóban a Celtától bajnokin, ott Daniel Wass bökött alá, Keylor Navas csak nézhette.

A szünetben 1-0-ra vezetett a Leganés, a második félidő elején Raba is ügyes gólt lőtt, egyenlített a Villarreal.

Cserisev a 89. percben megszerezte a győztes gólt a Villarrealnak, de kiestek, mert maradt a 2-1, így 2-2 után, idegenben lőtt góllal a Leganes ment tovább.