Dupla sarkazás, majd bomba gól

2018. január 20., szombat 16:07

4-0-ra ütötte ki idegenben a Chelsea a Brighton csapatát a Premier League 24. fordulójában. Azonban nem csak az eredmény, a mutatott játék is impozáns volt a Chelsea részéről, Eden Hazard és Willian parádézott a meccsen.

Már a harmadik percben megszületett az első gól, Hazard egy szerencsésen hozzá pattanó labdát bikázott a tizenhatoson belül a léc alá. A második gól viszont egy gyönyörűen kijátszott helyzet után született, amibe többek között két sarkazás is belefért:

Hat perc után tehát már kettővel ment a Chelsea, a második félidői 77. percéig pedig nem is történt semmi érdemleges. Akkor azonban Willian adott egy remek labdát Hazardnak, aki öt ember gyűrűjében szerezte meg csapata harmadik gólját:

A végén még Victor Moses is betalált, ezzel kialakítva a mérkőzés végeredményét. A három ponttal pedig tapad a Chelsea a Manchester Unitedre, jelenleg mindkét csapatnak 50-50 pontja van, bár a MU eggyel kevesebb meccset játszott.