A bíró gratulált, aztán adott egy sárgát Cavaninak

2018. január 28., vasárnap 08:25

Edinson Cavani lett a PSG történetének legeredményesebb gólszerzője szombaton: az uruguayi csatár 157. gólját szerezte a párizsi klubban, és ezzel megelőzte Zlatan Ibrahimovicot, szóval volt nagy ünneplés.

A Montpellier-t fogadták hazai pályán, és Cavani már a 11. percben betalált: Rabiot passza után közelről kotorta be a rekordot jelentő gólt. A mezét levéve egyből rohant ki ünnepelni a nézők közé, aztán amikor ez megvolt, Schneider bíró előbb gratulált neki a gólrekordért, majd rögtön ki is osztott neki egy sárgát a mezlevételért.

Cavani nem is nagyon kapta fel a vizet, tudta, hogy jogos a sárga. A 40. percben Neymar 2-0-ra növelte az előnyt büntetőből, majd a másik félidőben Di Maria és Neymar ismét betalált, így 4-0 lett a vége, amivel a PSG biztosan őrzi előnyét az élen.