A Real négyet pakolt be a szünetig

2018. február 10., szombat 22:46

A múlt heti 2-2 után újra belendült a Real Madrid, legázolta a Real Sociedadot a Bernabeuban, legalábbis az első félidőben.

Lucas Vazquez már a 47. másodpercben gólt fejelt, aztán Cristiano Ronaldo duplázott, a két gólja között Kroos is csavart egy szépet. Remekül játszottak, a Real Sociedad pályán sem volt.

A szünet után erősen visszavettek, szerdán a PSG megy Madridba a BL-ben, az ellenfél fel is jött, Bautistának sikerült szépítenie.

A Ronaldo-mesterhármas azért összejött, köszönhetően Rulli kapusnak, nem volt labda, ami ne jött volna ki róla, a portugál egy kipattanót helyezett be közelről a hajrában.

A vendégek azért nem omlottak össze, Illarramendi közelről válaszolt, így a vége 5-2 lett, a teljes megsemmisítést sikerült elkerülniük.

A PSG is játszott szombaton, Toulouse-ban nyertek 1-0-ra egy erősen megpattanó Neymar-góllal. A brazil utána lőtt két kapufát is.