Lefagyott a védő Neymar cseleitől

2018. február 17., szombat 18:59

Kis ideig úgy tűnt, hogy kitart a szerdai, Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-vereség hatása a Paris Saint-Germainnél, a Strasbourg ugyanis a hatodik percben vezetést szerzett idegenben Neymarék ellen, ezzel viszont csak felbőszíteni sikerült a párizsi csapatot.

Julian Draxler a 10. percben már egyenlített is, a 21. percben már 2-1, egy perccel később pedig 3-2 volt a PSG-nek Neymar és Ángel Di María góljaival. A második félidő közepén ugyan a Strasbourg szépített, d a hajrá elején Edinson Cavani egy gyors duplával beállította az 5-2-es végeredményt.

A meccs egyik legszebb jelenete nem meglepő módon Neymaré volt, aki a középpályán fogott olyan cselezésbe, amitől az ellenfél egész egyszerűen lefagyott.

Az 5-2-s sikerrel a PSG előnye 12 pont a pénteken a Dijon ellen 4-0-ra nyerő Monaco előtt.