8 gólos őrület végén nyert a Real

2018. február 18., vasárnap 23:06

A Real Madrid egy mozgalmas, nyolcgólos bajnokin tudott nyerni a Real Betis otthonában, vasárnap este, és tapad a dobogós Valenciára.

A meccs 11. percében már előnyben volt a Real, mert Asensio talált be, ez az előny húsz percig tartott, aztán gyorsan fordított a Betis. Előbb Mandi talált be, majd jött Nacho öngólja, ezzel a félidőben 2-1 volt a hazaiaknak.

A szünet után aztán beindult a Real-dara. Az 50. percben Sergio Ramos egyenlített, nem sokkal később pedig Asensio az újabb góljával már a Realt juttatta előnyhöz. Csak rövid ideig maradt a 3-2, mert jött Cristiano Ronaldo, és a góljával a 65. percben már 4-2-re ment a Real, vagyis negyed óra alatt rámoltak be három gólt.

A hajrában a Betis még visszajött egy gólra, de aztán Benzema a 92. percben beállította a végeredményt: 5-3-ra nyert idegenben a Real Madrid.