30 centiről, hasalva fejeltek gólt a Realnak

2018. február 21., szerda 00:00

A 16. fordulóban a Klub-vb miatt elmaradt meccsét pótolta szerda este a Real Madrid, a Leganeshez mentek idegenbe.

Mozgalmasan indult a meccs és még annál is viccesebben: a 6. percben Bustinza önfeláldozó fejessel megszerezte a vezetést a Leganesnek. Úgy 30 centiről. Hasalva. Szöglet után a labdát megcsúsztatták, közelről kapura tette Bustinza, de Casilla kapus védett a vonal előtt. Ami utána jött, inkább megmutatjuk:

Sokáig nem örülhetett a kiscsapat, Lucas Vazquez egy eladott labda után közelről kihasználta a ziccert, így a 11. percben már 1-1-re állt a meccs.

Nem ment el félóra, már vezetett a Real. Lucas Vazquez zseniálisan tette le Casemirónak a labdát, ki sem lehetett hagyni, 1-2.

A 90.-ben Kovacicot buktatták, a jogos büntetőt Sergio Ramos rúgta be, 1-3.

C. Ronaldót a padra sem nem nevezte Zidane, Bale csereként jött be. A Real harmadiknak jött fel a tabellán, 14 ponttal a Barcelona, héttel az Atletico Madrid mögé.