Olyan trükkös lett a szabadrúgás, hogy öngól lett belőle

2018. március 24., szombat 17:51

Észak-Írország Dél-Koreát fogadta barátságos mérkőzésen, amit végül sikerült is 2-1-re megnyernie. A koreaiak azonban nem adták könnyen a győzelmet, már a hetedik percben vezetést szereztek, jól is játszottak, de jött a 20. perc és ez:

Az észak-írek megpróbálkoztak egy trükkös szabadrúgás-kombinációval, ami ha nem is a tervek szerint, de végül bejött, miután Kim Min-Jae a saját kapujába szabadított fel (1-1).

Észak-Írország azonban a szerencsés találat után sem kapta össze magát, 35 százalékos labdabirtoklással és négy lövéssel fejezte be a meccset. Ám a hazaiak a 86. percben találtak egy gólt, és mivel Dél-Korea 15 lövésből csak kétszer találta el a kaput, sikerült 2-1-re megnyerni a találkozót.