Wenger kapott még egy gyomrost a végére

2018. április 29., vasárnap 17:38

A Manchester City a West Ham United 4-1-es legyőzésével áttörte a százgólos határt a Premier League-ben. Pep Guardiola csapata a szezonban eddig 102 gólt szerzett, már csak egyre van attól, hogy beállítsa a Chelsea 103 gólos rekordját.

A ManCity már bajnokként játszott a 36. fordulóban, de így sem tartalékolt, Sané góljával már a 13. percben vezetett, és még az első félidő végén meglett a századik gólja is a csapatnak, igaz Zabaleta öngólja lett az. A West Ham a félidő végén még az ellenfél kapujába is betalált azért, Cresswell góljával lett 1-2.

A második félidő elején a ManCity eldöntötte a meccset. Gabriel Jesus és Fernandinho góljaival lett 4-1.

A ManCity-nek még három bajnokija van arra, hogy elérje a 103 gólos csúcsot. A Chelsea egy másik, tavalyi szezonban elért rekordját már beállította a City, a manchesteri csapat is harminc győzelmet szerzett az idényben. Ezen is tud még javítani.

MU-Arsenal 2-1

A nap rangadóján: Manchester United-Arsenal 2-1, Fellaini a 91. percben fejelte a győztes gólt.