Nagy Dominik agyrázkódást szenvedett

2018. június 3., vasárnap 15:20

Nagy Dominik, a Ferencváros válogatott labdarúgója agyrázkódást szenvedett csapata szombati bajnoki mérkőzésén, ezért kórházba szállították, ahol két napig megfigyelés alatt tartják.

Reha Gábor, a ferencvárosiak orvosa szerint a középpályás egy ütközés után elvesztette az eszméletét a Balmazújváros elleni idegenbeli meccs  (3-3) első félidejében – már a 13. percben le kellett cserélni –, és agyrázkódást szenvedett. Nagy Dominik ezután az Uzsoki utcai kórházba került, ahol két napig lesz megfigyelés alatt.

Georges Leekens, a magyar válogatott szövetségi kapitánya múlt pénteken hirdette ki keretét a szerdai és szombati barátságos mérkőzésekre, Nagy Dominik neve szerepelt a szűkített listán. A válogatott június 6-án Fehéroroszország vendége lesz Bresztben, 9-én pedig a világbajnoki résztvevő Ausztráliát fogadja a Groupama Arénában.