Tovább robog a horvát focihenger

2018. július 24., kedd 22:12

Hét Bajnokok Ligája selejtezőt játszottak kedden. Ahogy arról korábban is beszámoltunk, a kazah Asztana Kleinhesler László két bombagóljával tudott nyerni a dán Midtjylland ellen. A Dinamo Zagreb viszont kiütötte azt a Hapoel beer-Shevát, amely tavaly a Honvédot verte ki és Korhut Mihály is csapat játékosa volt akkor.

A Dinamo 5-0-ra nyert, ezzel gyakorlatilag el is dőlt a párharc- Az első gólt a svájci Grasshoppersben nevelkedő, majd a Werder Bremenben is futbalozó Izat Hajrovic szerezte. A Dél-Koreából visszatérő Mislav Orsic góljával volt 2-0 a félidőben.

Arijan Ademi duplázott majd a 82. percben a bosnyák Armin Hodzsics állította be az 5-0-s végeredményt. Az izraeli csapattól távozó Korhutot természetesen erre a meccsre már nem nevezete az izraeli bajnok, amely reménytelen helyzetbe került, de az Európa Ligában még folytathatja.