Gólt lőtt, kiállították az ünneplésért, aztán tönkreverték a csapatát

2018. augusztus 7., kedd 12:44

Az érzelmek egész széles skáláján haladt végig a finn harmadosztályban szereplő FC Vaajakoski egyik játékosa, Santtu Laaksonen, miután fél perc leforgása alatt először megszerezte a vezetést a csapatának, aztán elintézte, hogy jól megverjék őket a hátralévő időben.

Laaksonen egy felszabadítás után csapott le a gazdátlan labdára a 63. percben, aztán megeresztett egy óriási távoli bombát, amire a kapus mozdulni sem tudott, így 2-1–re vezetett a MYPA.

A játékos érthető módon nagyon örült a találatnak, annyira, hogy ünneplés közben felrántotta a mezét is, amit a játékvezető nem vett jó néven, ki is osztott érte egy sárgát, ami történetesen már a második volt Laaksonennek, így egyúttal

pirossal ki is állították.

Innentől aztán kinyílt a gólzsák a túloldalon, a fennmaradó 27 perc alatt 5 gólt rámolt be a MYPA, így végül 6-2–re nyerték meg a meccset.

A lényegi rész 7:15 körül kezdődik a videóban, a tanulság pedig talán annyi, hogy a finn harmadosztályban nagyon szőrösszívűek a bírók, ha már ezért kiszórnak valakit.