A volt Fradi-edző négyessel ütötte ki a Feyenoordot

2018. augusztus 9., csütörtök 20:52

Az Európa Liga harmadik körére elfogytak a magyar csapatok, magyar játékosok azonban még érdekeltek voltak.

De kezdjünk egy olyan edzővel, aki a Ferecvárosnál dolgozott. Ricardo Moniz nagyon eltalált valamit a szlovák Trencsénnel, mert a holland Feyenoord egy négyest kapott tőlük (4-0). A másik kispadon Giovanni van Bronckhorst ült. Az előző fordulóban a lengyel Gornik Zabrzet verték, vagyis jó passzban van a szlovák csapat.

Lang Ádám kispados volt, a Kolozsvár legyőzte az örmény Alashkertet idegenben. (2-0)

A Lipcse 3-1-re verte a román Craiovát, a magyar válogatott kapusa, Gulácsi Péter ezúttal kimaradt a csapatból.

Sallai Roland végig a pályán volt a ciprusi Apoelben, Elek Ákos végig játszott a Kajrat Almatiban, Eppel Márton bő félórát kapott.

Holman Dávid a Slovan Bratislavában kezdő volt, a magyar középpályás adta az egyenlító gól előtt a gólpasszt a Rapid Wien ellen, amit végül 2-1-re le is győzött a szlovák csapat. Holmant a szünetben lecserélték.

Nagy Dominik a Legia Warszawában végig a pályán volt, de vesztesként hagyta el azt. A luxemburgi Dudelange 2-1-re győzte le őket.

A Hajduk Split–FCSB-meccs 0-0 lett, Gyurcsó Ádám kezdőként 56 percet kapott a horvátoknál, Futács Márkó a 76. perctől volt a pályán.

A Hibernian Bogdán Ádám nélkül játszott 0-0-t a norvég Moldéval, Korcsmár Zsolt sem kapott lehetőséget  Midtjyllandban.