Erre az ollózásra senki nem számított

2018. október 5., péntek 10:05

2-1–re verte csütörtökön hazai pályán a Krasznodar az első félidőben még vezető Sevillát, így az oroszok magabiztosan vezetik a J csoportot az Európa-ligában. A Krasznodar egyenlítő gólja sem volt semmi, de a hajrában szerzett második gól aztán mindenen túltett.

Az oroszok a második félidőben rendesen rákapcsoltak, látszott, hogy nem akarnak hazai pályán kikapni, ennek pedig a 72. percben meg is lett az eredménye: szépen játszották ki a spanyolok védelmét, az akció végén pedig Pereyra némi szerencsével, a védője lábai között gurította el a labdát a bal alsóba.

Ez sem volt csúnya akció, de a hajrában aztán még ezt is sikerült felülmúlnia az oroszoknak. A 87. percben szabadhoz jutott a Krasznodar, a hátvéd Ramírez állt oda, és hiába volt messze a kaputól, majdnem gól is lett belőle, Vaclíknek kellett kiütnie a labdát. A kipattanó pont jó volt Claessonnak fejre, a csereként beálló Okriashvilinek tette tovább, aki aztán szinte a semmiből ollózott óriási gólt.