Index Vakbarát Hírportál

Mourinho, Ronaldo: Szálljanak le Neymarról

2018. július 5., csütörtök 12:34

Egy várt és egy nem várt helyről kapott támogatást Neymar, akit színészkedései miatt erősen elővett a mexikói edzőn kívül a teljes média. A brazil klasszis Mexikó ellen vitte túlzásba, amikor röhejesen rájátszott egy valóban alattomos szabálytalanságra.

Illetve nem is vitte túlzásba, ha a brazil Ronaldót kérdezzük.

Sokféleképpen lehet a futballra tekinteni, többféle felfogással is. Ellenzem azokat a véleményeket, hogy Neymar színészkedne. Intelligensen mozog a pályán, tudja, hogyan védje meg magát a faultoktól. Amikor engem folyamatosan rugdostak, azt nagyon sportszerűtlennek éreztem. Szerintem a bírók nem védik eléggé Neymart. A kritikák nonszenszek. A tévéshow-kat meg az újságokat el kell adni valamivel

- idézte a volt szupercsatárt az ESPN.

Ronaldo véleménye nem váratlan, csatlakozott viszont hozzá José Mourinho. Ő a kolumbiai-angol meccset, azon is az angolok színjátékát emelte ki. Különösen a középhátvéd Harry Maguire-t.

Általában őszinte srác, de feldobta magát a tizenhatoson belül. Az emberek csak Neymarra figyelnek, de ha csak Neymar lenne, én nagyon boldog lennék. Nem csak róla van szó, minden csapat dobálja magát, tetteti, hogy faultolták. Próbálják nyomasztani a bírót, de ez a játék rovására megy. Ez nagyon negatív

- nyilatkozta az orosz RT televízióban, aminek állandó szakértője a vb idejére.

Rovatok