Négyből négy: szárnyal a Manchester United Mourinho kirúgása óta

2019. január 2., szerda 23:40 | aznap frissítve

A Manchester United 2-0-ra győzött a Newcastle United vendégeként a labdarúgó Premier League 21. fordulójában.

Az első félidőben nem volt gól, és a másodiknak is majdnem a közepéig várni kellett az első találatra. Akkor viszont Romelu Lukaku a 64. percben 38 másodperccel azután lőtt gólt Martin Dubravka kapus hibáját kihasználva, hogy csereként a pályára lépett, írja a BBC.

A végeredményt aztán Marcus Rashford állította be a 80. percben. Ezzel a Newcastle ebben a szezonban nyolcadik alkalommal kapott ki hazai pályán.

Ez volt a menesztett José Mourinho helyére a szezon végéig ideiglenesen kinevezett vezetőedző, Ole Gunnar Solskjaer negyedik mérkőzése a csapat kispadján: irányításával a manchesteriek 12 pontot szereztek, gólkülönbségük pedig 14-3, írja az MTI. ManUnited-Newcaste

A másik fontos szerdai mérkőzésen a ranglista negyedik Chelsea saját közönsége előtt nem bírt a Southamptonnal.