De Gea hozta a MU újabb győzelmét

2019. február 3., vasárnap 17:24

Marcus Rashford 9. percben lőtt góljára nem tudott válaszolni a Leicester, így a Manchester United újra nyert, és megerősítette az ötödik helyét.

Pogba tökéletes labdáját tökéletesen vette maga elé a csatár, és hibátlanul oldotta meg a helyzetet.

A meccs elején a MU uralta a játékot, a második félidőben viszont a hazai csapat nagyon közel állt az egyenlítéshez. Vardy ollózásakor jó helyen állt, Ghezzal szabadrúgásakor viszont nagy bravúrra volt szüksége.

Solksjaer eddigi mérlege, 9 győzelem és egy 1 döntetlen.

stat

A Manchester City Agüero mesterhármasával verte az Arsenalt (3-1), ezzel visszavette a táblázat második helyét. Özil ezúttal sem jutott szóhoz.

Az argentin csatár már az első percben megszerezte a vezetést - Iwobi labdaeladása a 16-oson belül végzetesnek bizonyult -, a londoniak egyenlítettek, de a szünet előtt megint jött Agüero.

Ha Leno nem véd ilyen formában, még nagyobb lett volna a különbség.