Deulofeu parádézott, kiütéssel nyert a Watford

2019. február 22., péntek 23:54 | öt éve frissítve

A Watford nagyon simán, 5-1–re verte meg a tabella vége felé kullogó Cardiffet az angol bajnokság 27. fordulójának pénteki nyitónapján, a csapat spanyol csatára, Gerard Deulofeu, pedig mesterhármassal járult hozzá a sikerhez.

Deulofeu már a 18. percben elkezdte a gólgyártást, miután némi szerencsével ugyan, de hozzá került a labda, a második félidőben pedig szűk két perc alatt le is rendezte a meccset, előbb a 61., aztán a 63. percben talált be.

Tíz perc múlva aztán Deeney is lőtt egyet, utána pedig hiába szépített Sol Bamba a 82. percben, a hosszabbításban Deeney a második góljával bevitte a kegyelemdöfést.

Deulofeu mesterhármasa egyébként két okból is érdekes volt:

A másik pénteki meccsen a West Ham találkozott a Fulhammel, és bár Babel révén már a 3. percben vezetést szerzett a Fulham, végül 3-1–es kiütés lett a vége a West Ham javára.