Ötvenméteres gólt lőtt a Fradi-játékos a Magyar Kupában

2019. február 26., kedd 22:04 | aznap frissítve

A Ferencváros 3-1-es összesítéssel jutott a Magyar Kupa negyeddöntőjébe, miután a visszavágón 1-1-et játszott a hazai pályán szereplő Kisvárdával.

A Fradi 2-0-s előnnyel kezdett, és a 33. percben egy látványos góllal a visszavágón is megszerezte a vezetést. Gorriarrán a félpályáról eresztett el egy lövést, amibe a kint lévő kapus sem tudott beleérni. A gólszerzőt nem sokkal később le kellett cserélni sérülése miatt.

A meccsen több vitatott ítélet született, kezezés miatt az első félidőben a Kisvárda reklamálhatott egy büntetőt, de valószínűleg a Fradit is megfosztották egy góltól. A kilépő Böde gurított a kapuba, de lest ítélt a partjelző, mert szerinte az előtte visszafutó Lanzafame beleavatkozott a játékba.

A második félidőben viszont a Kisvárda már lőhetett egy büntetőt, amit kezezésért ítéltek meg. Ilic egy panenkával be is lőtte a 11-est.

A mérkőzés a végére eldurvult, Bőle piros lapot kapott a 87. percben, amikor szándékosan belerúgott a földön fekvő Melnyikbe.

A hátralévő időben a Kisvárda már nem tudta kihasználni az emberelőnyt, maradt az 1-1.

A többi szerdai kupameccsről itt olvashat.